اربعین

راه‌اندازی «کانال آموزش و فرهنگ اربعین» در تلگرام

در آستانه فرارسیدن ایام اربعین حسینی و اعزام میلیون‌ها زایر به عتبات عالیات،‌ کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج وزیارت، «کانال آموزش و فرهنگ اربعین» را در شبکه اجتماعی تلگرام راه اندازی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مشعر به نقل از برنگار پایگاه اطلاع رسانی حج،‌ در آستانه فرارسیدن ایام اربعین حسینی و اعزام میلیون‌ها زایر به عتبات عالیات،‌ کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج وزیارت،«کانال آموزش و فرهنگ اربعین»را در شبکه اجتماعی تلگرام راه اندازی کرد.

براساس این گزارش، علاقه‌مندان برای دریافت آخرین اطلاعات درمورد اربعین حسینی می‌توانند به «کانال آموزش و فرهنگ اربعین» به نشانیhttp://telegram.me/alarbaenبپیوندند.

این گزارش حاکی است، «کانال رسمی آموزش و فرهنگ اربعین» در تلگرام با هدف انعکاس آخرین اطلاعات مورد نیاز جهت پیاده روی و سفر به عتبات در ایران و عراق راه‌اندازی شده است.

کاربران برای مشاهده «کانال آموزش و فرهنگ اربعین» رسمی می‌توانند به نشانیhttp://telegram.me/alarbaenمراجعه کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات مورد نیاز جهت پیاده روی و سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی، به سادگی و رایگان، عضو«کانال آموزش و فرهنگ اربعین»شوند و دوستان خود را نیز به این کانال دعوت کنند.

علاقه‌مندان به عضویت در «کانال آموزش و فرهنگ اربعین»که دارای نرم‌افزار تلگرام در موبایل خود هستند می‌توانند از طریق موبایل وارد لینک زیر شوند و سپس بر روی join ضربه بزنند.

http://telegram.me/alarbaen
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه سایت مشعر در حال تکمیل شدن می باشد، این فروشگاه در حال حاضر صرفا" جهت معرفی محصولات مشعر است. جهت تهیه محصولات متنوع حوزه حج و زیارت می توانید با شماره 02164512003 فروشگاه مرکزی مشعر تماس بگیرید.